Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

GENPA’DAN YENİ MAĞAZA

admin 22 Ağustos 2013 Galeri, Genel, Gündem, Haber, Roportajlar Yorumlar Kapalı
GENPA’DAN YENİ MAĞAZA

Akdeniz’in en yaygın perakende zincirlerinden Genpa Alışveriş Merkezleri yeni yatırımını Konyaaltı’nda bulunan Sarısu Mahallesi’nde açtı. Açılış kurdelesini Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek kesti.

GENPA’DAN YENİ MAĞAZA

1990 yılından bu yana hizmet veren ve bölgenin en yaygın perakende zinciri olan Genpa Alışveriş Merkezleri 101’inci şubesini Konyaaltı’nda bulunan Sarısu Mahallesi’nde hizmete açtı. 430 müzerine kurulu, 3 kasa bulunan mağazada 8 personel görev yapacak. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in açılış kurdelesini kestiği açılışa, Genpa Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Gazanfer Gencer, Yönetim Kurulu Üyesi ve Medicalpark Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Eldek ve Yönetim Kurulu Üyesi Güngör Gencer ev sahipliği yaptı. Açılışa Medicalpark Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Samut ve Hakan Mavi, Teknik Direktör Samet Aybaba, takım kaptanlarından Dos Santos Tita, kulüp Genel Müdürü Süleyman Tekgül, İdari Menajer Servet Çavuşoğlu ve Genel Müdür Yardımcısı Adem Kart ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

TİTA KASADA

Mağazanın açılışın yapılmasından sonra alışverişe açılan Genpa’nın Sarısu şubesinde Antalyaspor kaptanlarından Dos Santos Tita, kasaya geçerek ilk alışverişin satışını yaptı. Tita’nın sempatik tavırları mağazayı gezenlerin oldukça ilgisini çekti. Açılış töreninden sonra kısa bir açıklama yapan Genpa Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Gazanfer Gencer, “Yatırımlar devam edecek. Antalya’ya yararlı olmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde inşallah daha fazla mağaza ile tüm bölgeye hitap edeceğiz” diye konuştu.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.