Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

DIGITAL SPOR SUUNTO SAATLER ARTIK INTERSPORT MAĞAZALARINDA!

admin 02 Ekim 2013 Galeri, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
DIGITAL SPOR SUUNTO SAATLER ARTIK INTERSPORT MAĞAZALARINDA!

Dağcılık ve doğa sporları için özel olarak üretilen Suunto saatleri, Intersport mağazalarında yerini aldı. Sporcular için birçok farklı özelliğe sahip modellerdeki bu saatler ile özellikle outdoor tutkunları sporun keyfini doyasıya çıkaracak.DIGITAL SPOR SUUNTO SAATLER ARTIK INTERSPORT MAĞAZALARINDA!

Sportif, dinamik ve yenilikçi çizgileriyle dikkat çeken Suunto saatler, spor tutkunlarının bir numaralı tercihi olmaya aday. Açık havada spor yapmayı sevenler için ideal olan bu saatler, spordaki performansınızı arttırmak için özel olarak geliştirildi.

Dalış, dağcılık, yürüyüş, kayak, yelken ve golf sporlarıyla ilgilenenlere rehberlik edecek özelliklere sahip Suunto saatler ile pusulanız hep kolunuzda olacak. Kronometre, hava basıncındaki değişim ve toplam iniş çıkışınızın ölçümlenmesi gibi birçok farklı özellik sunan bu modeller, çizilmeye karşı dirençli safir kristal taşlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Pusula ile yönünüzü bulmak ya da antrenman saatlerinizi programlamak istiyorsanız Intersport mağazalarında yerini alan, model çeşitliliği sunan Suunto saatlerden birine sahip olabilirsiniz. Suunto saatler geniş renk yelpazesiyle de spor kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak.

Kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlayan yüksek performanslı bu saatler, gelişmiş özellikleri ve tasarımlarıyla spor yaparken her an yanınızda olacak. Siz de dağcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyorsanız, tüm ihtiyaçlara cevap veren Suunto saatlerden birine sahip olmak için Intersport mağazalarına uğrayın, sporun keyfini doyasıya çıkarın.

Editöre Not; Dünyanın en büyük spor perakendecisi olan Intersport, 42 ülkede 5300’den fazla mağazası ve 30 binin üzerinde ürün çeşidi ile spor tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Günde 200 binden fazla sporsevere; futbol, basketbol, voleybol, fitness, yüzme, kayak, outdoor gibi birçok spor kategorisinde dünyanın en seçkin markalarını, uygun şartlarda uzman satış danışmanlarıyla sunan Intersport, satış sonrası servis ve garanti desteğiyle müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor.

Intersport  Mağazaları; İstanbul’da Kanyon, Meydan, Kozzy, Novada, Optimum, Akbatı, Vialand AVM, İstanbul Forum ve Marmara Park AVM’de; Ankara’da Antares, Forum, Gordion, Kentpark ve Nata Vega AVM’de; Bursa’da Anatolium AVM’de; Antalya’da Terracity ve Erasta AVM’de hizmetinizde.Intersport- Suunto Kırmızı Vector Saat 539 TL Intersport - Suunto Sarı- Ambit Saat 1065 TL Intersport - Suunto Siyah Ambit Saat 1339 TL Intersport- Suunto Core Kırmızı Saat 859 TL Intersport- Suunto Kırmızı Vector Saat 539 TL

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.