Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Büyükşehirle ‘Doğa’ya yürüyoruz

admin 17 Haziran 2014 Gündem, Haber, Yaşam Yorumlar Kapalı
Büyükşehirle ‘Doğa’ya yürüyoruz

Antalya Büyükşehir Belediyesi Doğa Yürüyüşlerinin “Elmayanı -Üçsöğüt Yaylası-Hisarçandır-Konyaaltı” etabı gerçekleştirildi. Yürüyüşe katılan Antalyalı doğaseverler keyifli bir gün geçirdi.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi kent halkının sosyal, kültürel ve sportif yaşantısına katkı sağlayabilmek amacıyla sürdürdüğü ‘Doğa Yürüyüşleri’nin “Elmayanı -Üçsöğüt Yaylası-Hisarçandır/Konyaaltı”  etabı gerçekleştirildi. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen ve Toroslar Doğa Sporları Kulübü (TODOSK) ile Antalya Anadolu Hastanesi’nin de destek verdiği doğa yürüyüşlerinin “Elmayanı -Üçsöğüt Yaylası-Hisarçandır/Konyaaltı” etabı 9 kilometreden oluştu.

BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Tabiatın güzellikleri içerisinde gerçekleştirilen doğa yürüyüşünde katılımcılar Likya Yolu’nda da yürüme fırsatı buldu. Yoğun kent atmosferinden uzaklaşmanın keyfini çıkartan doğaseverler kendilerine bu imkanı sağlayan Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesi’nin bir sonraki doğa yürüyüşü 2 ay aradan sonra Eylül ayında devam edecek.

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.