Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Başkan Genç ve İşadamı Samut Açılışta Bir Araya Geldi

admin 06 Şubat 2017 futbol, Galeri, Gece, Genel, Gündem, Haber, Magazin, Mekanlar, Roportajlar, sinema Yorumlar Kapalı
Başkan Genç ve İşadamı Samut Açılışta Bir Araya Geldi

Samut AŞ tarafından geçtiğimiz yıl Konyaaltı’nda hayata geçirilen otel projesindeki restaurantın yeni adı 5’li Kanat oldu. Yeni sahibiyle sektöre merhaba diyen 5’li Kanat’ın açılışı, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İşadamı Hüseyin Samut ve birçok önemli ismin de katılımıyla gerçekleşti.

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde Samut AŞ tarafından geçtiğimiz yıl inşa edilen butik otel projesinin restaurantı yeni sahibi ve ismiyle faaliyete başladı. Açılışı yapılan işletmenin yeni adı 5’li Kanat oldu. Açılışa Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, oteli inşa eden Samut AŞ’nin patronu Hüseyin Samut, Antalya Karadenizliler Derneği Başkanı Halis Ekşi ve dernek üyeleri ile birçok özel misafir katıldı.

5’li Makine’nin patronu Mehmet Beşli tarafından Konyaaltı’na kazandırılan ve kısa sürede büyük ilgi gören mekânda sahne alan Zafer Yılmaz, söylediği Karadeniz şarkıları ile kulakların pasını sildi.

Organizasyonda Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ile İşadamı Hüseyin Samut sohbetleriyle dikkat çekti. Samut AŞ’nin başarılarını ve yatırımlarını takdir ettiğini belirten Başkan Genç, İşadamı Hüseyin Samut’u Döşemealtı ilçesine de yatırım yapması yönünde davette bulundu.

Şıklık yarışı içinde geçen davet, iş, siyaset, cemiyet ve sanat dünyasını bir araya getirdi.

ac1 ac2 ac3 ac4

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.