Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

ASAT’tan su kesintisi

admin 01 Mart 2016 Galeri, Genel, Gündem, Haber, Yaşam Yorumlar Kapalı
ASAT’tan su kesintisi

ASAT Genel Müdürlüğü, Altınova yol yapım çalışmaları nedeniyle 01.03.2016 Salı günü 08.00 ile 19.00 saatleri arasında su kesintisi ve basınç düşüklüğü yaşanabileceğini bildirdi.

ASAT Genel Müdürlüğü Su Şebeke ve Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada 1 Mart 2016 Salı günü Antalya Büyükşehir Belediyesince yapımı devam eden Altınova yol yapım çalışmaları nedeni ile içme suyu şebeke hattı deplasmanı yapılacağı bu nedenle bazı mahallelerde su kesintisi ve basınç düşüklüğü yaşanabileceği kaydedildi. Çalışmaların erken bitirilmesi halinde sürenin dolması beklenmeden şebekeye su verileceği belirtildi.

Su kesintisi ve basınç düşüklüğü yaşanacak mahalleler;

Kepez ilçesi Altınova Düden Mahallesi, Altınova Sinan Mahallesi, Altınova Menderes Mahallesi, Altınova Orta Mahalle, Aksu İlçesi Pınarlı Mahallesi, Çamköy Mahallesi, Atatürk Mahallesi Cihadiye Mahallesi, Altıntaş Mahallesi, Hacıaliler Mahallesi, Mandırlar Mahallesi ve Güzelyurt Mahallelerinin tamamında su kesintisi yaşanacaktır. Kepez İlçesi Göksu Mahallesinde ise basınç düşüklüğü yaşanacaktır

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.