Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

ANTALYA’DA DOKTORA ŞİDDET

admin 17 Şubat 2016 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
ANTALYA’DA DOKTORA ŞİDDET

fft256_mf13391488

Antalya’nın Alanya ilçesi devlet Hastanesinde görevli Beyin Cerrahı Dr. Kürşat Tuğrul, görevi başında 3 kişinin saldırısına uğradı.

Edinilen bilgiye göre, dün saat 13.50 sıralarında Alanya Devlet Hastanesi’ne Beyin Cerrahı Dr. Kürşat Tuğrul’un muayenehanesine gelen Mehmet C. (33), sıra almadan muayene olmak isteyerek içeri girdi. Doktor Tuğrul’un, “Sıranızı beklerseniz içeri alacağım” demesine sinirlenen Mehmet C. ile yakınları O.A.(17) ve Yüksel S.(23) bir anda Dr. Tuğrul’a saldırdı.

SEKRETERE DE SALDIRDILAR
Bu sırada görevli sekreter saldırganlara engel olmak istedi ancak o da saldırganlar tarafından tartaklandı. Yardım çığlıkları üzerine ise odaya önce hastanenin özel güvenlik görevlileri ardından da hastane polisi geldi. Sırada bekleyen diğer hasta yakınlarının da yardımlarıyla saldırgan 3 kişi, odadan çıkartıldı. Hastaneye gelen takviye polis ekipleri tarafından Mehmet C. ile yakınları O.A. ve Yüksel S. gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

OLAY ANI KAMERALARA YANSIDI
Olay anı ise hastanenin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Gözaltına alınan 3 kişi Cumhuriyet Polis Merkezi’nde sorguya alınırken, Alanya Devlet Hastanesi Başhekimi Tevfik Yazan, “Özel hayatlarından fedakarlık ederek özverili bir şekilde hastalarına şifa vermek için görev yapan bir meslektaşımıza yapılan bu insanlık dışı saldırıyı nefretle kınıyorum” dedi.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.