Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Antalya Yeni Yıla Suni Kar Altında Girdi

admin 02 Ocak 2016 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
Antalya Yeni Yıla Suni Kar Altında Girdi

5

Antalya Muratpaşa Belediyesi Kent Meydanı’nda toplanan yüzlerce vatandaş, suni kar altında yeni yıla girmenin mutluluğunu yaşadı.

Antalya Muratpaşa Belediyesi Kent Meydanı’nda toplanan yüzlerce vatandaş, suni karaltında yeni yıla girmenin mutluluğunu yaşadı.

Antalya‘da yeni yılı kutlamak için erken saatlerde Muratpaşa Kent Meydanı’nda toplanan vatandaşlar, yeni yıla suni kar altında girmenin mutluluğunu yaşadı. Hava sıcaklığının 2 dereceye kadar düştüğü meydanda toplanan vatandaşlar, yeni yıla doyasıya eğlenerek girdi. Vatandaşlar 2016 yılından temennilerini, “Barış olsun, huzur olsun” diyerek açıkladılar. Antalyalılar, DJ’lerin çaldığı parçalar eşliğinde doyasıya eğlendi. Saatler gece yarısını gösterdiğinde gökyüzü havai fişeklerle renklendi.

CUMHURİYET MEYDANI’NDA SÖNÜK YILBAŞI

Öte yandan, turizm kenti Antalya‘da yılbaşı kutlamalarının adresi olan Cumhuriyet Meydanı’nda bu yıl kutlamalar sönük geçti. Herhangi bir etkinliğin organize edilmediği meydana polis, vatandaşları üstlerini aradıktan sonra aldı. Arama noktasından geçen yaklaşık 1000 kişi saatlerin 00.00′ı göstermesiyle birlikte dilek feneri bıraktılar. Kalabalık Kaleiçi’nden atılan havai fişek gösterisini ilgiyle izledi. Polisin meydan ve çevresinde geniş güvenlik önlemi aldığı görüldü

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.