Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Antalya Bahçeşehir Koleji’nden “Hair Spray ve My Fair Lady” Müzikali

admin 12 Haziran 2014 Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
Antalya Bahçeşehir Koleji’nden “Hair Spray ve My Fair Lady” Müzikali

Antalya Bahçeşehir Koleji 5. Sınıf öğrencileri bütün bir yıl öğrendiklerini İngilizce sergiledikleri “Hair Spray ve My Fair Lady Müzikali” ile gösterdi. Erdem Beyazıt Konferans Salonu’nda gerçekleşen gösterilerde öğrencilerin İngilizce, Almanca ve Rusça sergiledikleri performans izleyicileri hayran bıraktı.
Antalya Bahçeşehir Koleji İngilizce, Almanca ve Rusça zümresi tarafından hazırlanan gösterilerde 5. Sınıf öğrencileri programa önce “Fame Müzikali”nden eğlenceli bir sahne ile başladı. Söyledikleri İngilizce şarkı eşliğinde muhteşem “Fame müzikalini canlandıran öğrenciler ardından İngilizce performans gösterdikleri “Hair Spray Müzikali ve My Fair Lady Müzikalini” sergilediler. Daha sonra Rusça ve Almanca şarkılar söyleyip dans gösterisi gerçekleştirdiler.
Finalde ünlü film ve müzikal olan “Grease”ten “We Go Together” şarkısını söyleyen öğrenciler aldıkları yoğun dil eğitimi başarıyla tamamladıklarını göstermiş oldular. Sergiledikleri performanslar izleyiciler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

 

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.