Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Akaydın, Türel’i fena bombaladı

admin 12 Şubat 2016 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
Akaydın, Türel’i fena bombaladı

indir

CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın ve İl Başkanı Semih Esen basın toplantısı düzenledi.

CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın sözlerine, YIKIMCI ve KIYIMCI Menderes Türel diye başladı.  CHP’li Akaydın, 10 milyon değerindeki eski para ile 10 trilyonluk belediyeye ait öğrenci yurdunu TÜRGEV’e bağışladın. Bunun hesabını vereceksin dedi.

Milletvekili Akaydın, ulaşıma da değinerek, ulaşım sorununun Menderes Türel döneminde ANTKART ile başladığını kaydederek, HALKKART’a Menderes Türel üç yıl daha sabretseydi, sistemin tüm cihazları Antalya halkına kalacaktı. Büyük bir kamu zararı oluşmuştur. Bunun da Hesabını verecek Menderes Türel… 22 aydır çalıştığın HALKKART’ı neden buharlaştırdın. Bu firma ile ballı böbrekli Toplantılar yaparken aklın neredeydi dedi.

Şimdi ANTALYAKART ile ilgili AKP’li Menderes Türel’in ne gibi ilişkisi var açıklamasını istiyorum. Kendi çıkardıkları torba yasada belediye Şirketleri ihalesiz iş veremez. Ulaşım A.Ş. üzerinden şimdi Antalya’nın Ulaşımı ihalesiz nasıl verildi. Anadolu kavşağını da ihalesiz vermişti belediye başakanıyken. Menderes Türel bu işlerden yırtabilir. Menderes Türel ilk göreve geldiği aylarda 9,5 milyon temsili ağırlama harcadı. Nereye harcadı AKP’nin seçim çalışmalarına harcadı. Bu paralar Manşet Gazetesi’nin Şirketleri ve bağlantılı Şirketleri tarafından harcandı dedi.

CHP Il Başkanı Semih Esen ise AKP’li Menderes Türel’in tabela belediyeciliği yaptığını ileri sürerek, AKP’li Türel bir önceki Döneminde Şarampol esnafını batırdı, bu dönemde de Aspendos, Perge esnafını batıracak. AKP’li Türel esnaf batıran başkan olarak anılacak dedi.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.