Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Adgiad 1.Olağan Genel Kurul Toplantısı Sea Life Otel’de Gerçekleşti.

admin 30 Kasım 2013 Genel Yorumlar Kapalı
Adgiad 1.Olağan Genel Kurul Toplantısı Sea Life Otel’de Gerçekleşti.

Adgiad 1.Olağan Genel Kurul Toplantısı Sea Life Otel’de Gerçekleşti.

Adgiad (Antalya Doğu ve Güneydoğu İş Adamları Derneği) 1.Olağan Genel Kurul toplantısı geçtiğimiz günlerde Sea Life Otel’de gerçekleşti. Adgiad üyesi iş adamlarının katıldığı toplantıda Adgiad Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ömer Tekgül konuşmacı olarak katıldı. Konuşmasında; Altı aylık süre zarfında (Antalya Doğu ve Güneydoğu İş Adamları Derneği) olarak ilk günden bugüne kadar geçen süre içinde ismini, Antalya kamuoyuna ve bürokrasisine rüştünü ispatlamış, toplumda saygı gören, bilinen duruşuna, eylemine ve söylemine değer verilen bir kurum haline getirdiklerini belirtti.

Oluşturdukları yönetim kuruluyla ADGİAD’ı misyon ve vizyon olarak daha ileri noktalara taşımak, aynı inanç ve güven duygusuyla, yeni hedefleri hep birlikte belirlemek, dil, din, ırk ve siyaset ayrımı gözetmeksizin çıkar çatışmasına olanak tanımadan ayakları yere daha sağlam basan, sayısal çoğunluğuyla Antalya kamuoyunda söz sahibi olan, bir kurum haline getirmek,  arkadaşlarıyla tekrar hizmet verebilmek adına yönetime talip olduklarının altını çizdi.

Alacakları onayla üye sayısının her geçen gün katlanarak artacağını, bu hedefle de oluşturacakları ekonomik havuzla, birbirine destek sağlayacak küçük işletmeleri önce kurumsallaştırmak, sonra kurumları birbirine katkı sağlayacak şekilde yeni alternatif kurumlar oluşturmak; öncelikli hedefleri arasında olduğunu sözlerine ekledi.Hacı Ömer Tekgül son olarak; “sorumluluk bilinciyle çok sayıda öğrencilerimize burs vererek, yine ihtiyaç sahibi ailelere ekonomik katkı sağlayarak desteklerine devam edeceklerini ve bu hedefler doğrultusunda uzun soluklu, hizmet odaklı, gelişime açık, çağın gereksinimlerinin bilincinde olan ben ve arkadaşlarım, sizlerin onayını alarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Kuruluşundan bu yana bu oluşumda var olan,emeği geçen siz değerli büyüklerime, saygıdeğer üyelerimize şahsım ve yönetimim adına vermiş olduğunuz ve vereceğiniz destekleriniz için teşekkürü bir borç bilir, saygılarımı sunarım” diyerek konuşmasını bitirdi.

 

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.