Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

“Acil” Evlenme Teklifi

admin 15 Şubat 2016 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
“Acil” Evlenme Teklifi

bodrum-da-acil-evlenme-teklifi-8157945_142_m

Muğla’nın Bodrum ilçesinde görev yapan sağlık görevlisi, aynı zamanda meslektaşı olan erkek arkadaşından ilginç şekilde evlilik teklifi aldı.

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde 112 İstasyonunda görevli Tuncel Karakaş (26), kendisi gibi paramedik olan Bodrum‘un Kumbahçe 112 İstasyonunda görevli Duysu Uçan’a (26) evlilik teklifi yapmak için, ortak arkadaşlarının da yardımıyla ilginç bir organizasyon düzenledi.

SENARYO GEREĞİ KAZA GEÇİRDİ

Karakaş, hazırladığı senaryo gereği İskele Meydanı’nda motosiklet kazası geçirdi. 112 İstasyonuna gelebilecek herhangi bir anonsa karşı Kumbahçe İstasyonundaki yedek ambulansı ayarlayan arkadaşları, kazanın bildirilmesi üzerine kısa sürede bölgeye hareket etti. Ekip üyeleri ile Duysu Uçan, olay yerine gelerek yerde yatan yaralıya hızla müdahale etti. Başında kask bulunduğu için arkadaşını tanıyamayan Uçan, çevredeki vatandaşların yardımıyla yaralının kaskını çıkarınca büyük bir şaşkınlık yaşadı. 4 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşının yaralandığını düşünen Uçan, olayın şokuyla arkadaşına bir süre sarıldı. Tuncel Karakaş’ın daha sonra karşısında diz çökerek evlenme teklif etmesiyle bir kez daha şaşıran Uçan, “evet” cevabı verdi.

”UNUTULMAZ BİR TEKLİF İSTİYORDU, BAŞARIYLA YAPTIM”

İkili sevincini meydandaki diğer arkadaşları ve vatandaşlarla paylaştı. Karakaş’ın, “Mutlu son değil, mutlu sonsuzluk için benimle evlenir misin?” yazılı pankartıyla da mutlu olan Uçan, erkek arkadaşının yüzük hediyesini de kabul etti. Evlenme teklifinin ardından açıklamada bulunan paramedik Duysu Uçan, “Benim için çok güzel bir sürpriz oldu, çok mutluyum.” diye konuştu. Tuncel Karakaş da kız arkadaşının hep unutulmaz bir evlilik teklifi istediğini ve kendisinin bunu başarıyla yaptığını söyledi.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.