Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

11. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali

admin 17 Haziran 2014 Gündem, Haber, Magazin Yorumlar Kapalı
11. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali

Kemer Ralli Alanı’ndan başlayan kortej yürüyüşü, Liman Caddesi’nden sonra ilçe stadında sona erdi. Kortej yürüyüşüne Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, MHP İl Başkanı Osman Çetin, belediye başkan yardımcıları Kemal Yüksel, Ahmet Can, Semih Top, belediye meclis üyeleri, sunucu Vatan Şaşmaz ve vatandaşlar katıldı.

Kortejde, turistik tesislerin ve eğlence merkezlerinin yerli ve yabancı animasyon ekiplerinin katılımıyla hazırlanan tırlar vatandaşların beğenisini topladı.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, festivalin açılışında yaptığı konuşmasında, vermiş oldukları sözü tutarak bu yıl da festivali düzenlediklerini belirterek, bu tür etkinliklere devam edeceklerini söyledi.

Turizm bölgesinde oldukları için bu yöndeki faaliyetlere ağırlık verdiklerini ifade eden Gül, “Festival, Mustafa Ceceli ve Sibel Can konserleri ile devam edecek” dedi.

Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz‘ın yaptığı festivalin ilk gününde şarkıcı Hadise de konser verdi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Hadise, sevilen şarkılarını seslendirdi.

Bugün Mustafa Ceceli’nin sahne alacağı festival, 18 Haziran’da Sibel Can konseriyle sona erecek.

 

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.