Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Muratpaşa’dan Çevrecilere Plaket

admin 04 Haziran 2014 Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
Muratpaşa’dan Çevrecilere Plaket

Muratpaşa Belediyesi 5 Haziran Çevre Günü etkinlikleri kapsamında yaşadığı sokağı çiçeklerle güzelleştiren Ayten öğretmen ve 20 çevre gönüllüsüne teşekkür plaketi verecek

Muratpaşa Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinliklerine “Birlikte Yönetim” ilkesi damga vuracak. 5 Haziran Perşembe günü Muratpaşa Belediyesi Konferans Salonu’nda yapılacak etkinlikler kapsamında, yaşadığı sokağı çiçeklerle güzelleştiren öğretmen Ayten Sezer ile çevre gönüllüsü 20 kişiye plaket verilecek. Muratpaşa Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minik öğrencilerini çevre temalı gösterileriyle devam edecek etkinliklerde, çevre temalı tiyatro gösterimine de yer verilecek.
MURATPAŞAYI BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Muratpaşayı yaşayanlarıyla yöneteceklerinin altını çizen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Çevreye duyarlı, atık sorunlarının bilincinde olan, geri dönüşüm ve atık sorununun azaltılmasında gönüllü olarak katkıda bulunan Muratpaşalılara teşekkür plaketi vereceğiz. Yaşadığı yeri koruyan ve güzelleştiren Ayten öğretmene örnek davranışı nedeniyle ayrıca teşekkür edeceğiz. Gelecek nesillere bırakacağımız yegane miras temiz bir çevre. Bu duyarlılıkla, çevresine gönül vermiş hemşehrilerimizle kentimizi birlikte yöneteceğiz” dedi.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.